O warsztacie

Dokumentacja techniczna

Posiadamy dostęp do dokumentacji technicznych, schematów elektrycznych czy pneumatycznych.

Wyszkolona załoga

Nasi mechanicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju kursy oraz szkolenia w siedzibie Bosch.

Magazyn części

Posiadamy na miejscu magazyn części do najbardziej popularnych modeli aut.

Wyposażenie w profesjonalny sprzęt

Podczas napraw samochodów wykorzystujemy profesjonalne narzędzia dzięki czemu naprawa wykonana jest z gwarancją jakości.

Nowoczesny warsztat samochodowyBosch Car Service

W naszym serwisie wykorzystujemy sprzęt oraz wyposażenie dla profesjonalistów. Wykonując naprawy w naszym warsztacie masz pewność iż naprawa przeprowadzona jest zgodnie z zaleceniami producentów samochodów.  Na każdą usługę udzielamy gwarancji ! Zakres usług określamy przy przyjęciu auta na serwis o wszystkich kosztach informujemy na bieżąco!

Profesjonalne urządzenia diagnostyczneBosch, Delphi, Maha, Beissbarth

Przy diagnozowaniu oraz naprawie samochodów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt czołowych producentów na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy komputery diagnozujące wielomarkowe jak i dedykowane do konkretnej grupy aut. Korzystamy z takich uradzeń jak: Bosch KTS, Bosch KTS Truck, Delphi DS150, Bosch ACS 500, TEXA, Bosch FSA 720, Examiner, Sun.

Z myślą o użytkownikuusługi door-to-door

Klienci oczekujący na swoje auto mogą skorzystać z poczekali w której można skorzystać z darmowego dostępu do internetu WIFI. Szanując czas klientów oferujemy również usługi door-to-door! Możesz zlecić nam odbiór auta z domu czy pracy my je naprawimy a następnie odstawimy w umówione miejsce! Oferujemy również auta zastępcze na czas naprawy.

Naprawy samochodów osobowych oraz ciężarowych!

Mechanik Ryki masz problem z autem ? Zostaw go profesjonalistom! Nie musisz się martwić o swój samochód my zajmiemy się nim kompleksowo.